Microsoft склав список найбільш інноваційних шкіл світу

Microsoft склав список найбільш інноваційних шкіл світу

Названо школи, які увійшли до списку найбільш інноваційних шкіл та вчителів зі всього світу

Ці списки щороку складає глобальна програма розвитку освіти Microsoft.

Вчителі та представники навчальних закладів, які увійшли до цього переліку, отримали сертифікати відзнаки у Міністерстві освіти і науки України.

Цього року до списку найпрогресивніших учителів Міжнародної глобальної програми розвитку освіти Microsoft увійшла рекордна кількість українців – 44, а до списку найкращих шкіл – 7 українських навчальних закладів.

До рейтингу кращих закладів, що застосовують інформаційні технології увійшли школи:

- Креативна міжнародна дитяча школа (Київ).

- Новопечерська школа (Київ).

- Britannica School (Київ).

- Заліщицька державна гімназія (м. Заліщики Тернопільської області).

- Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій.

- Ліко-школа (Київ) та приватна школа «Європейський колегіум» (Київ).

Серед викладачів-новаторів найбільше представників Новопечерської школи – 5 вчителів та Дніпропетровського ліцею інформаційних технологій – 4 вчителя.

«Нашою основною задачею є виховування тих вчителів, які не пов’язані з IT-технологіями. Це люди, які кожного дня навчають наших дітей, навчають їх гуманітарним та природничим наукам і використовують технології задля реалізації свого потенціалу», - каже керівник програми «Партнерство в навчанні» компанії «Майкрософт Україна» Роман Рудюк.

До списків найбільш інноваційних шкіл Showcase Schools номінуються заклади, які активно використовують мобільні та хмарні технології в навчальному процесі.

А до списку педагогів Innovative Expert Educators – вчителі, які застосовують нові методи навчання та активно використовують новітні технології в роботі з учнями.

Ініціативи Microsoft мають на меті вдосконалювати навчання за допомогою технологій.